29 października 2018
...

WARSZTATY BIEGOWE Z DOTFIZJO W SŁUPSKU 30.11-02.12.2018

Termin i Miejsce
30 listopada-02 grudnia 2018r.,
Aleja Antoniego Madalińskiego 4, Słupsk (stadion 650 lecia i hala lekkoatletyczna w Słupsku).

Opieka trenerska
Jakub Woźniak – sportowiec, trener. Od kilkunastu lat związany z biegami długodystansowymi i od kilku z triathlonem. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich, uczestnik Mistrzostwa Europy i Świata w tej dyscyplinie. Dwukrotny Medalista Mistrzostw Polski w duathlonie w kategorii elita.

Justyna Woźniak – magister fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, specjalizująca się w fizjoterapii sportowej oraz treningu personalnym. Czynna triathlonistka, wicemistrzyni Polski w duathlonie z 2016 roku w kat. elita kobiet.

Opis lokalizacji

Słupsk, to miasto położone w województwie pomorskim. Obiekty słupskiego ośrodka sportowego stanowią świetną bazę do organizowania warsztatów biegowych i nie tylko. Bogata baza treningowa w postaci stadionu, hali lekkoatletycznej, basenu, siłownii czy sali konferencyjnej stanowi idealne miejsce do przeprowadzenia obozu o charakterze teoretyczno-praktycznym.

Charakterystyka obozu

Jesień to idealny moment, aby poszerzyć swoją wiedzę i wykorzstać ją w przygotowaniach do nowego sezonu. Podczas obozu rzucimy „nowe światło” na aspekty około treningowe związane z szeroko pojętą odnową: rolowanie, rozciąganie statyczne, dynamiczne, ekscentryczne, mobilizacja stawów, itp. . Nie zabraknie również wykładów i zajęć związanych stricte z treningiem biegowym, a mianowicie przedstawimy najskuteczniejsze sposoby rozwoju siły, wytrzymałości i techniki. Duża porcja wiedzy teoretycznej, zajęcia praktyczne połączone z treningami typowo biegowymi zapewnią, że nie będziecie się nudzić

Zakwaterowanie

Organizator nie zapewnia zakwaterowania i wyżywienia. Osoby „dojezdne” mogą skorzystać z noclegów i jadłodajni przy SOSiR:

  • http://sosir.slupsk.pl/obiekty-sportowe/internat-stadion-650-lecia/
  • http://slupskiesmaki.pl

Harmongram

Piątek (30.11)

16:30 – 18:30 wykład I (sala konferencyjna – periodyzacja, trening siłowy oraz techniki mobilizacyjne pod kątem prewencji urazów w sportach wytrzymałościowych. Fakty i mity na temat rozciągania i rolowania),

19:00 – 21:00 trening (hala lekkoatletyczna – sprawność, technika, wytrzymałość siłowa, plyometria, stabilizacja, mobilizacja, rozciąganie cz. I)

Sobota (01.12)

9:00 – 11:00 trening (stadion – sprawność, technika, wytrzymałość siłowa, plyometria, stabilizacja, mobilizacja, rozciąganie cz. II),

17:00 – 19:00 trening (hala lekkoatletyczna – sprawność, technika, wytrzymałość siłowa, plyometria, stabilizacja, mobilizacja, rozciąganie cz. III),

19:30 – 21:30 wykład II (sala konferencyjna – analiza wykonywanych ćwiczeń).

Niedziela (02.12)

9:00 – 11:00 trening (teren – sprawność + siła biegowa).

Opłaty:

Całkowity koszt udziału w warsztatach to 250zł. Cena zawiera możliwość udziału we wszystkich zajęciach wymienionych w harmonogramie, wejścia na stadion LA, salę sportową, opiekę trenerską.

Zapisy (3 proste kroki)

1) Wyślij zgłoszenie poprzez adrs mailowy: dotfizjo@gmail.com

2) Po otrzymaniu maila zwrotnego o wolnych miejscach należy przelać w przeciągu 4 dni roboczych (decyduje data przelewu) zaliczkę w wysokości 100zł na konto:

80 1240 1444 1111 0010 6862 8829

Dotfizjo Justyna Woźniak,

Pod Fotrem 2F,

31-302, Kraków

3) Po odnotowaniu wpłaty otrzymasz maila z informacją, o zapisaniu na obóz. Pozostałą kwotę w wysokości 150zł należy uiścić w dniu obozu w postaci gotówki

*W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach na więcej niż 7 dni przed rozpoczęciem obozu 50% zaliczki zostanie zwrócone. Po tym terminie  zaliczka nie podlega zwrotowi.

*Liczba uczestników obozu jest ograniczona (15 osób) i jest duże prawdopodobieństwo, że miejsca wypełnią się dość szybko… KTO PIERWSZY TEN LEPSZY :) 

.

Kontakt/Rezerwacje/Pytania

dotfizjo@gmail.com

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Jakub Woźniak

Autor: Jakub Woźniak