TRENING TRIATHLONOWY
KRAKÓW

Szukasz trenera triathlonu, biegania lub pływania w Krakowie? A może potrzebny Ci plan treningowy? Brakuje motywacji przy samotnych treningach? Teraz dotfizjo i dotsport.pl  pomoże Ci w tej kwestii. Nasz zespół wspólnie trenuje triathlon, pływanie, bieganie i kolarstwo pod okiem utytułowanych trenerów. Stworzymy dla Ciebie indywidualny plan treningowy w oparciu o Twoje możliwości, cele i potrzeby. Wspólnie będziemy go realizować, bo nasz triathlon team to nie tylko treningi, to grupa aktywnych pasjonatów sportu, którzy wzajemnie się wspierają w osiąganiu wyznaczonych celów. Zapraszamy na trening, abyś zobaczył, jak to wygląda od kuchni. Pierwszy trening oczywiście za darmo!

Wszystkie poziomy zaawansowania

Prowadzimy treningi na wszystkich poziomach zaawansowania.  Mamy zarówno początkujących jak i zaawansowanych triathlonistów. W ramach naszego klubu posiadamy 4 różne pakiety treningowe dla naszych członków.  Wszystkie pakiety posiadają indywidualny, dopasowany do Twoich potrzeb plan treningowy. Wierzymy, że początek sukcesu to ułożenie planu treningowego pod Twoje możliwości i cele.

Nasi trenerzy
triathlonu Kraków

Jakub Woźniak – trener główny

Profesjonalny Triathlonista. Szósty zawodnik Mistrzostw Polski 2014 na dystansie 1/2 Ironman, brązowy medalista Mistrzostw Polski 2015 w duathlonie.  We wcześniejszych latach zawodnik specjalizujący się w biegach górskich i ulicznych. W latach 2008-2009 zdobył 3 medale Mistrzostw Polski w biegach górskich (złoty, srebrny i brązowy). Został powołany do Reprezentacji Polski w biegach górskich, brał udział w Mistrzostwach Świata (Szwajcaria, Crans-Montana) oraz Mistrzostwach Europy (Austria, Telfes), gdzie wywalczył odpowiednio 48 i 34 miejsca indywidualnie oraz w obu imprezach 11 miejsce drużynowo.
Rekordy życiowe:
– 1/2 Ironman  4:15:00 (Triathlon Sieraków 2014 – 2 miejsce open)
– 5km  15:02
– 10km  31:35
– 21,097km  1:09:34

Marcin Combik

Profesjonalny triathlonista, zawodnik elity ścigający się na dystansach sprint oraz olimpijskim. Medalista mistrzostw Polski oraz wielu zawodów rangi krajowej. Karierę sportową łączy z rozwojem w branży informatycznej oraz chemicznej. Absolwent Politechniki Krakowskiej w dziedzinie nanotechnologii.

Rekordy życiowe:
Triathlon:
– sprint 1:00:29
– olimpijski 1:58:16
Pływanie:
– 800 m 9:55
Biegi:
– 5km 15:48
– 10km 33:03

Justyna Woźniak

Obecnie czynna triathlonista. Sportową pasję rozwijała zaczynając od biegów ulicznych startując na różnych dystansach począwszy od kilku kilometrów do półmaratonu. Kilkukrotna medalistka Akademickich Mistrzostw Polski, m.in. zdobywczyni złotego drużynowego medalu Akademickich Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych w Bydgoszczy 2015 oraz brązowego medalu indywidualnie na 800 i 1500 m w Białymstoku 2014. Czynna triathlonistka, wielokrotnie stająca na podium a także zwyciężczyni licznych zawodów triathlonowych w całej Polsce, m.in. Triathlon Białka 1/4 IM 2015, Zaporowy Triathlon. 1/4 2014 Orelec.